Plac Jana Kilińskiego 2, 35-119 Rzeszów
+48 17 742 15 11
biuro@phgroup.com.pl

Kasy fiskalne

Kasa Perła E Plus

Kasa Perła E, z każdą nową wersją staje się tylko lepsza. Łączy w sobie najbardziej doceniane zalety poprzedniej generacji – małą wagę i niewielkie wymiary, dużą wydajność i wytrzymałość oraz konkurencyjną cenę.

Nasza cena:

849,00 netto

 

Kasa Bursztyn E Plus

Kasa Bursztyn E Plus jest idealną propozycją dla niewielkich punktów handlowych i usługowych, młodych, dynamicznych przedsiębiorców oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Nasza cena:

899,00 netto

 

Kasa DATECS maluch e-ko

Ergonomiczna obudowa,  wydajny akumulator, praca w ujemnych temperaturach, duża baza kartotek oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu sprawiają, że idealnie nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych  i usługowych (np. salon fryzjerski), gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich, a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.

Nasza cena:

899,00 netto

 

Kasa EURO 50TE MINI PLUS

Ze wzgledu na rozmiary i wagę łatwa w przenoszeniu. Wydajna bateria zapewnia nam prowadzenie sprzedaży w miejscach, w których brak jest dostępu do sieci elektrycznej. Opcjonalny zasilacz samochodowy zwiększa mobilność urządzenia.
Obsługa usług, pomimo niewielkich rozmiarów kasa potrafi obsłużyć parking, małą pralnię lub wypożyczalnię sprzętu wodnego pamiętając niezbędne cechy transakcji aż do jej rozliczenia i stosując zaprogramowany cennik.

Nasza cena:

899,00 netto